wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

   PISARZOWSKI NIERUCHOMOŚCI   

43-100 Tychy, al. Niepodległości 34

tel. 601 15 70 70

e'mail: dariusz@pisarzowski.com

freedom1@post.pl

 


   Godziny otwarcia:  

poniedziałek - piątek

10:00 do 17:00

O firmie
A | A | A

Nasze Biuro    PISARZOWSKI NIERUCHOMOŚCI    (dawniej: Agencji Nieruchomości FREEDOM i Agencji Nieruchomości MEDEOR) łączy profesjonalizm działania z doświadczeniem zdobywanym od 1997 roku.

Za cel od początku stawiamy sobie zadowolenie Klienta, mając na uwadze, że każdy ma odmienne wymagania i inne marzenia. Staramy się w dyskretny i profesjonalny sposób marzenia te realizować.

W naszej Agencji Nieruchomości oferujemy pełną obsługę prawną transakcji realizowanych za naszym pośrednictwem. Staramy się, żeby Klient był obsługiwany w przyjaznej i miłej atmosferze.

Od ponad 20 lat cieszymy się zaufaniem zarówno Klientów indywidualnych, jak i osób prawnych. Współpracowaliśmy m.in. z TESCO POLSKA, AHOLD POLSKA (HYPERNOVA), AGORA S.A. (GAZETA WYBORCZA), GKS TYCHY, BUDIMEX S.A., FORTUM, Radio KAROLINA.

Nasi pośrednicy działają zgodnie z przepisami prawa (licencje zawodowe nr 2479 i 2485), są ubezpieczeni i postępują w pracy w zgodzie z standardami zawodowymi i zasadami etyki zawodowej. Są to osoby doskonale zorientowane w rynku nieruchomości.

Aby zwiększyć naszą skuteczność działamy w systemach oferowania nieruchomości, co pozwala na to, żeby Klient obsługiwany przez naszego Pośrednika miał dostęp do całej oferty z naszego rynku. A Właściciel jest pewien, że oferta trafia do jak najliczniejszej ilości potencjalnych kontrahentów.

Miarą naszego sukcesu jest stały Klient. Możemy się pochwalić, że Klient raz przez nas obsługiwany jest osobą, która przy ponownej własnej transakcji do nas powraca.

Oprócz standardowych czynności pomagamy w załatwieniu wszystkich spraw dodatkowych np. pełnomocnictwa, umowy z dostarczycielami mediów, kredyty, rozliczenia z administratorami nieruchomości itp.

Współpracujemy z Bankami, co ułatwia nam szybkie realizacje transakcji przy płatnościach kredytowych. Potrafimy, znając podstawowe warunki finansowe Klienta pośredniczyć w udzieleniu kredytu najbardziej odpowiedniego dla Kupującego.

Mamy nadzieję, że przekonacie się Państwo do Firmy  PISARZOWSKI NIERUCHOMOŚCI i dołączycie do w pełni usatysfakcjonowanych i zadowolonych KLIENTÓW – czego Państwu z całego serca życzymy.

   Zapraszam: Dariusz Pisarzowski   


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem